Biznes Handel

Giacomo Conti w Europie Centralnej

Giacomo Conti w Europie Centralnej
Giacomo Conti otworzyło swój kolejny salon w Europie

Data publikacji: 2017-04-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Giacomo Conti w Europie Centralnej
Kategoria: BIZNES, Handel

Giacomo Conti otworzyło swój kolejny salon w Europie Centralnej

Giacomo Conti w Europie Centralnej BIZNES, Handel - Giacomo Conti otworzyło swój kolejny salon w Europie Centralnej

Według informacji przekazanych przez zarządcę Europy Centralnej, sklep Giacomo Conti, specjalizujący się w rozwiązaniach mody męskiej w stylu smart casual, dołączył do grona najemców tego centrum. Marka słynie z rozwiązań biznesowych, garniturów ślubnych, marynarek, smokingów oraz różnych elementów odzieży skierowanej do panów poszukujących nowoczesnego kroju, dobrej jakości tkanin i ceniących detale.

Giacomo Conti zajmuje lokal o powierzchni 105 metrów kwadratowych, na terenie galerii handlowej, w pobliżu 4F i Solar. Tym samym nowy brand wzbogacił portfolio modowe Europy Centralnej, w którym znajdują między innymi Bershka, Bytom, Dastan, Lindex, Lavard, Promod, Stradivarius i H&M.  

– Lokalizacja naszego nowego sklepu w Europie Centralnej została starannie przemyślana – wyjaśnia Łukasz Szymaniak z Giacomo Conti. – Ten wybór to element ekspansji naszej marki  w Polsce, dlatego otwarcie w tym jednym z największych parków handlowych na Śląsku i w kraju było dla nas naturalnym wyborem.

– Jest nam niezmiernie miło, że do grona sklepów dostępnych w naszym centrum dołączyła marka Giacomo Conti – dodaje Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej. – Nowy najemca doskonale uzupełnia ofertę modową centrum. Oprócz Giacomo Conti poszukujących stylowych rozwiązań dla panów zachęcamy do odwiedzenia salonów Bytom, Lavard czy Dastan.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Giacomo Conti w Europie Centralnej BIZNES, Handel - Giacomo Conti otworzyło swój kolejny salon w Europie Centralnej
Hashtagi: #BIZNES #Handel

A to już wiesz?  Nowa Platforma B2B Fanex już dostępna

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy