Biznes Handel

Nowość: Kompaktowy grill węglowy Outdoorchef Rover 480

Nowość: Kompaktowy grill węglowy Outdoorchef Rover 480
Rozwiązania w które zostały wyposażone grille węglowe marki Outdoorchef gwarantują najwyższą jakość grillowania bez nieprzyjemnych i szkodliwych

Data publikacji: 2015-04-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowość: Kompaktowy grill węglowy Outdoorchef Rover 480
Kategoria: BIZNES, Handel

Rozwiązania w które zostały wyposażone grille węglowe marki Outdoorchef gwarantują najwyższą jakość grillowania bez nieprzyjemnych i szkodliwych płomieni.

Nowość: Kompaktowy grill węglowy Outdoorchef Rover 480 BIZNES, Handel - Rozwiązania w które zostały wyposażone grille węglowe marki Outdoorchef gwarantują najwyższą jakość grillowania bez nieprzyjemnych i szkodliwych płomieni.

Rozwiązania w które zostały wyposażone grille węglowe marki Outdoorchef gwarantują najwyższą jakość grillowania bez nieprzyjemnych i szkodliwych płomieni. Ruszt do pieczenia i komin są połączone, co pozwala na ich łatwy obrót jako całość. Możesz obracać ruszt i otwierać komin jako jedną całość bez konieczności wymiany jakichkolwiek części grilla. Pozwala to na bezpośrednie i pośrednie pieczenie. Ruszt umieszczony na zawiasach oraz otwieranie komina czynią proces uzupełniania brykietów węgla drzewnego łatwym i bezpiecznym. Dodatkowa krawędź rusztu zapobiega wpadaniu brykietów do misy. Ilość ciepła można łatwo regulować przez otwieranie i zamykanie dolnego wywietrznika misy oraz wywietrznika pokrywy. Zamknięcie wywietrzników zmniejsza ilość powietrza i ciepła. Otwarcie otworów zwiększa ilość powietrza i ciepła. Ciepło konwekcyjne można wytworzyć poprzez zamknięcie pokrywy. Aby zapobiec wysychaniu mięsa można wlać wodę do tacki ociekowej/tacki parownika. Powoduje to parowanie podczas procesu pieczenia. Dzięki dodaniu wina, soków owocowych lub kawałków takich owoców jak jabłko, orzesznik lub jadłoszyn można stworzyć doskonałe aromaty.

 

 

Outdoorchef Rover 480

 

Ten grill węglowy o niewielkich rozmiarach doskonale nadaje się na taras lub do małego ogródka, gdzie uprzyjemni zarówno spotkanie z przyjaciółmi, jak i będzie smaczną obiadową alternatywą. Cechuje go nie tylko świetny wygląd, lecz także funkcjonalne rozwiązania – jak system otworów regulujących temperaturę czy ruszt na zawiasach, które znacznie ułatwiają grillowanie. Dwa różne ustawienia wewnętrznego lejka dają więcej możliwości w przygotowywaniu potraw.

Główne cechy i właściwości:

łatwa regulacja temperatury – system zamykanych otworów w pokrywie

ruszt na zawiasach pozwala uzupełnić węgiel także podczas grillowania

A to już wiesz?  10. urodziny Wyjątkowego Prezentu: firma stawia na nowe koncepty sprzedażowe

emaliowany zbiorniczek na skapujący sos – podczas grillowania sos paruje i dodatkowo nawilża mięso

termometr w pokrywie

taca na popiół

uchwyty na akcesoria

pokrywa na zawiasie

solidna rama i dwa wytrzymałe kółka

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowość: Kompaktowy grill węglowy Outdoorchef Rover 480 BIZNES, Handel - Rozwiązania w które zostały wyposażone grille węglowe marki Outdoorchef gwarantują najwyższą jakość grillowania bez nieprzyjemnych i szkodliwych płomieni.
Hashtagi: #BIZNES #Handel

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy