LIFESTYLE Podróże

Z miłości do Dubaju

Z miłości do Dubaju
Walentynki już na dobre zadomowiły się w naszej kulturze. Jak co roku, zakochani prześcigają się w pomysłach na uatrakcyjnienie tego wyjątkowego

Data publikacji: 2018-02-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Z miłości do Dubaju
Kategoria: LIFESTYLE, Podróże

Walentynki już na dobre zadomowiły się w naszej kulturze. Jak co roku, zakochani prześcigają się w pomysłach na uatrakcyjnienie tego wyjątkowego dnia.

Z miłości do Dubaju LIFESTYLE, Podróże - Walentynki już na dobre zadomowiły się w naszej kulturze. Jak co roku, zakochani prześcigają się w pomysłach na uatrakcyjnienie tego wyjątkowego dnia.

Walentynki już na dobre zadomowiły się w naszej kulturze. Jak co roku, zakochani prześcigają się w pomysłach na uatrakcyjnienie tego wyjątkowego dnia. Warto puścić wodze fantazji i zaprosić swoją drugą połówkę w szaloną podróż do Dubaju, który gwarantuje moc atrakcji i romantycznych uniesień.

Śniadanie na wydmach w pierwszych promieniach wschodzącego słońca, nastrojowa kolacja przy świecach na plaży, wspólny relaks w spa czy ekstremalne aktywności fizyczne to tylko część atrakcji, z których mogą skorzystać zakochani. Nie bez powodu Dubaj jest wskazywany jako jedno z najoryginalniejszych miejsc do celebrowania miłości, w tym oświadczyn, ślubu czy miesiąca miodowego.

Pary planujące zorganizować niepowtarzalną ceremonię ślubną w pięknym ogrodzie, na plaży lub w kaplicy na środku wyspy mogą spełnić swoje marzenia w Hotel Atlantis, The Palm – jednym z najbardziej znanych  i rozpoznawalnych hoteli nie tylko w Dubaju, ale na całym Bliskim Wschodzie. To ulubione miejsce odpoczynku gwiazd i miłośników przepychu. Spośród wielu pomysłów na scenariusz klasycznej ceremonii ślubnej warto wymienić ekskluzywną imprezę w stojącym na plaży i mieszczącym nawet 2500 gości namiocie
z widokiem na panoramę Dubaju, czy jedwabnym namiocie Ballroom, w którym może bawić się 250 osób lub mieszczącej 150 osób sali Palm Grave. Zwolennicy bardziej rozrywkowych rozwiązań mogą bawić się w przestrzeni zainspirowanej filmami o piratach bądź w Lost Chambers, czyli oszklonych tunelach położonych pod olbrzymim akwarium o pojemności
11 milionów litrów, zamieszkiwanym przez ponad 65.000 zwierząt morskich.

Najlepszym potwierdzeniem znanej maksymy „przez żołądek do serca” jest imponująca oferta kulinarna Atlantis, The Palm. Hotel, w którym działają pełną parą 23 restauracje, jest istnym rajem dla smakoszy. Wystarczy wymienić japońską restaurację Nobu, której najwyższą jakość firmuje światowej klasy szef kuchni Nobuyuki Matsuhisa wraz ze swoim wspólnikiem Robertem DeNiro. Miano najlepszej włoskiej restauracji w Dubaju należy do Ronda Locatelli, a najbardziej romantycznego zakątka kulinarnego przypadło w udziale restauracji Ossiano, z której roztacza się widok na gigantyczne akwarium. Na intymną kolację we dwoje goście mogą wybrać się do położonej na plaży Rogal Beach, skąd najlepiej widać rozmach budowniczych sztucznej wyspy Palma Dżumejra.

A to już wiesz?  Urlop spod znaku Czerwonego Koguta

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Z miłości do Dubaju LIFESTYLE, Podróże - Walentynki już na dobre zadomowiły się w naszej kulturze. Jak co roku, zakochani prześcigają się w pomysłach na uatrakcyjnienie tego wyjątkowego dnia.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Podróże

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy