Krosno Glass S.A. współpracuje z Amazon od 2018 r. Produkty marki są dostępne na 6 rynkach w Europie, wkrótce sprzedaż zostanie rozszerzona o kolejne kraje: Szwecję i USA. Pomimo trudnego czasu związanego z pandemią, Krosno Gl
Rok 2015 był udany dla PGS pod względem osiągniętych wyników i rozwoju sieci o nowe sklepy. Firmie udało się zwiększyć obroty o kilka punktów procentowych, lecz było to przede wszystkim wynikiem zwiększenia ilości sklepów
Oryginalne okrągłe pianki oblane czekoladą, czyli Królewskie Mleczko z Wawelu, wzbogaciły się o nowy wariant smakowy. Do produktu o smaku waniliowym dołącza Królewskie Mleczko Śmietankowe.
Raport pt. "Sieci handlowe oczami Polaków" przygotowany przez zespół Procontent Communication
Od lutego klienci 5 supermarketów budowlanych Bricomarché zlokalizowanych w Nowym Tomyślu, Skierniewicach, Wałczu, Wągrowcu i Zduńskiej Woli mogą korzystać z innowacyjnej opcji dostawy, jaką są Bricomaty.
Do stałej oferty firmy DYNAMIC Centrum Grilla trafiły cyfrowe termometry do mięsa wiodącego producenta firmy iDevices. Dzięki inteligentnej technologii i łączności Bluetooth urządzenia te powiadomią nas kiedy grillowane produ
Wychodząc naprzeciw potrzebom osób doświadczających nieprzyjemnych symptomów alergicznych, Barwa, poszerza serię kosmetyków hipoalergicznych, która została opracowana z myślą o osobach borykającymi się ze skórą suchą, w
Jak wynika z badania PMR przeprowadzonego w styczniu 2020, w ciągu 12 miesięcy poprzedzających badanie, ponad połowa badanych kupiła artykuły ogrodowe.
Już 26 lipca w Gdańsku startuje Jarmark św. Dominika. Na tej najsłynniejszej i największej w Polsce imprezie handlowo-rozrywkowej wśród wystawców znajdzie się m.in. Razowy Kwas Chlebowy.
Pozyskanie leadów sprzedażowych w sektorze B2B to nie lada wyzwanie. Jest jednak sposób, który sprawdzi się w przypadku wielu usług i produktów. Opowiada o nim Aneta Głowala z agencji interaktywnej KERRIS.