Biznes Handel

Święta w Placu Unii – czas start!

Święta w Placu Unii – czas start!
6 grudnia br. w Placu Unii startuje Strefa Świąteczna, a w niej specjalne stoiska z prezentami, choinkami oraz różnymi smakołykami. Każdy kto w Centrum Handlowym dokona zakupów na minimum 300 zł, odbierze darmowe Bożonarodzeniowe

Data publikacji: 2019-12-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Święta w Placu Unii – czas start!
Kategoria: BIZNES, Handel

6 grudnia br. w Placu Unii startuje Strefa Świąteczna, a w niej specjalne stoiska z prezentami, choinkami oraz różnymi smakołykami. Każdy kto w Centrum Handlowym dokona zakupów na minimum 300 zł, odbierze darmowe Bożonarodzeniowe drzewko.

Święta w Placu Unii – czas start! BIZNES, Handel - 6 grudnia br. w Placu Unii startuje Strefa Świąteczna, a w niej specjalne stoiska z prezentami, choinkami oraz różnymi smakołykami. Każdy kto w Centrum Handlowym dokona zakupów na minimum 300 zł, odbierze darmowe Bożonarodzeniowe drzewko.

Parę kroków do Świąt? Naturalnie!

Na rogatce, przed Centrum Handlowym Plac Unii City Shopping, 6 grudnia uruchomiona zostanie Świąteczna Strefa. Wszystkie proponowane atrakcje wpisują się w najmodniejszy obecnie trend ekologiczny.

Od 6 do 10 grudnia skosztować w niej będzie można wegańskich wafli, gofrów na słodko i słono oraz pysznej, aromatycznej kawy od Tu Johny Szalony.

Od 11 do 15 na Klientów Centrum Handlowego czekać będą designerskie plecaki, torebki i portfele od polskiej marki Hajde. Firma stawia na prostotę, jakość i perfekcyjne wykonanie. Jako nieliczna tworzy wszystko tylko z naturalnych materiałów, takich jak len, konopie, bawełna, drewno czy metal.

Od 16 do 24 spróbować będzie można ekologicznych zup, podawanych na jadalnych talerzach od Soup Culture. Celem marki jest promowanie zdrowej i odpowiedzialnej diety w zgodzie z naturą. Wizytówka zupiarni to unikalny sposób serwowania dań – jadalne, chlebowe kubki w wielu wersjach – m.in.: pszennej, pełnoziarnistej, bezglutenowej. Dodatkową atrakcją w tych dniach będzie stoisko z ekopakowaniem prezentów świątecznych.

 

Zrób zakupy i odbierz choinkę

Każdy Klient Placu Unii, który dokona zakupów za minimum 300 zł, otrzyma choinkę gratis. Choinki rozdawane będą na podstawie paragonów od 14 grudnia w Świątecznej Strefie. Regulamin akcji znajduje się na stronie www.placunii.pl. Regularna sprzedaż drzewek odbywać się będzie od 6 grudnia.

Świąteczna strefa czynna będzie od 12.00 do 21.00.

Więcej informacji udzielają:

Ewelina Kolad, [email protected], + 48 510 291 250

Monika Kern, [email protected] , +48 601 892 291

A to już wiesz?  Sklepy przyszłości pojawią się szybciej, niż się nam wydaje

O Placu Unii:

Plac Unii City Shopping to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej, Boya-Żeleńskiego i Waryńskiego. Na trzech poziomach galerii znajduje się 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, H&M, Empik, iSpot, Bobbi Brown, Smyk, Deni Cler, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Zdrofit Club, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz supermarket SuperSam. Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń. Obiekt posiada podziemny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów.

Agentem wyłącznym reprezentującym Plac Unii City Shopping w zakresie wynajmu powierzchni jest firma Colliers International. Zarządca budynku to firma CBRE.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Święta w Placu Unii – czas start! BIZNES, Handel - 6 grudnia br. w Placu Unii startuje Strefa Świąteczna, a w niej specjalne stoiska z prezentami, choinkami oraz różnymi smakołykami. Każdy kto w Centrum Handlowym dokona zakupów na minimum 300 zł, odbierze darmowe Bożonarodzeniowe drzewko.
Hashtagi: #BIZNES #Handel

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy