Biznes Handel

Stoisko eSmoking World w Quick Park Mysłowice

Stoisko eSmoking World w Quick Park Mysłowice
Wolnostojące stoisko handlowe z ofertą e-papierosów zostanie otwarte w Quick Park Mysłowice. Centrum handlowe wynajęło powierzchnię pasażu handlowego firmie Chic, właścicielowi marki eSmoking

Data publikacji: 2017-02-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Stoisko eSmoking World w Quick Park Mysłowice
Kategoria: BIZNES, Handel

Wolnostojące stoisko handlowe z ofertą e-papierosów zostanie otwarte w Quick Park Mysłowice. Centrum handlowe wynajęło powierzchnię pasażu handlowego firmie Chic, właścicielowi marki eSmoking World.

Stoisko eSmoking World w Quick Park Mysłowice BIZNES, Handel - Wolnostojące stoisko handlowe z ofertą e-papierosów zostanie otwarte w Quick Park Mysłowice. Centrum handlowe wynajęło powierzchnię pasażu handlowego firmie Chic, właścicielowi marki eSmoking World.

Wolnostojące stoisko handlowe z ofertą e-papierosów zostanie otwarte w Quick Park Mysłowice. Centrum handlowe wynajęło powierzchnię pasażu handlowego firmie Chic, właścicielowi marki eSmoking World.

eSmoking World to największa multibrandowa sieć sprzedaży e-papierosów, liquidów i akcesoriów do e-palenia w Europie. W portfolio znajdziemy kilkadziesiąt produktów marek własnych oraz światowych, renomowanych producentów. Papierosy elektroniczne i liquidy dostępne na stosiku posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty świadczące o jakości wyrobów oraz przechodzą rygorystyczne testy emisji. Sieć posiada ponad 80 specjalistycznych sklepów i 1500 punktów sprzedaży w Polsce.

– Z uwagi na coraz większą świadomość skutków palenia tradycyjne papierosy tracą na popularności. Dla tych wszystkich, którzy podjęli walkę z nałogiem rozpoczęliśmy współpracę z dystrybutorem e-papierosów – z uśmiechem komentuje Agnieszka Drucis, Dyrektor Marketingu i PR Real2B Development.
QUICK PARK MYSŁOWICE
Quick Park to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach o powierzchni najmu 13 160 m2. W obiekcie znajduje się około 45 sklepów, punktów usługowych, gastronomicznych oraz pierwsze w mieście wielosalowe kino – OH Kino, posiadające cztery sale kinowe z blisko 600 fotelami dla widzów. Centrum handlowe oferuje również bezpłatny parking na 400 samochodów. W sąsiedztwie parkingu znajduje się stacja benzynowa Orlen oraz jedyna w Mysłowicach restauracja sieci McDonald’s.

Inwestycja powstała u zbiegu głównych arterii komunikacyjnych ul. Katowickiej, będącej częścią drogi krajowej numer 79 łączącej Katowice z Krakowem i ul. Obrzeżnej Północnej, będącej obwodnicą miasta. Bezpośrednio przy Quick Parku planowane jest przedłużenie trasy szybkiego ruchu – DTŚ. W sąsiedztwie Quick Park znajdują się największe dzielnice Mysłowic – Śródmieście, Stare Miasto i Bończyk, zamieszkiwane przez kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców.

A to już wiesz?  Bezpłatne terminale w Bankach Spółdzielczych SGB

220 TYS. KLIENTÓW W GRUDNIU
Koncepcja Quick Park Mysłowice od momentu otwarcia spotkała się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Od 30 listopada do 31 grudnia 2016 roku centrum handlowe odwiedziło ponad 220 tys. klientów. 

***
Deweloperem obiektu jest Real2B Development Sp. z o. o., która wspólnie z inwestorami: Retail Parks Fund FIZ AN oraz renomowanymi bankami, realizuje sieć kilkudziesięciu regionalnych hybrydowych centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Cechą charakterystyczną Quick Parków jest ich usytuowanie bezpośrednio przy głównych arteriach komunikacyjnych oraz przy największych osiedlach mieszkaniowych. Quick Parki dedykowane są mieszkańcom mniejszych miejscowości – do 100 tys. ludności, którzy wzorem wielkich miast, będą mogli na co dzień korzystać z możliwości i atrakcji, jakie oferują centra handlowe. Wszystko to w jednym miejscu z kwadransem na dojazd. W listopadzie 2016 r. zostały otwarte pierwsze w Polsce tego typu obiekty: Quick Park Strzegom i Quick Park Mysłowice. W przygotowaniach i realizacji są także obiekty w Sulechowie, Olkuszu, Oławie, Pułtusku, Kępnie, Turku oraz Konstancinie-Jeziorna.

***
Zarządcą obiektu jest Property2B Sp. z o.o., firma powołana do kompleksowego zarządzania obiektami komercyjnymi. Świadczy ona pełny zakres obsługi nieruchomości, w tym m. in. audyty techniczne, rekomercjalizacje, HR, prowadzenie ksiąg rachunkowych, budżetowanie, rozliczanie opłat wspólnych i kontrolę należności. Property2B zatrudnia najlepszych ludzi w branży, którzy trwale umacniają relacje z najemcami. 

***
Grupa Real2B powstała w 2013 roku. Tworzą ją Real2B Development – firma dewelopersko-inwestycyjna, która wspólnie z inwestorem Retail Parks Fund FIZ AN tworzy ogólnopolską sieć Quick Parków. Property2B, które zarządza Funduszem RPF FIZ AN oraz nadzoruje jego spółki portfelowe. Capital2B świadczący kompleksowe usługi z zakresu finansowania inwestycji.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Stoisko eSmoking World w Quick Park Mysłowice BIZNES, Handel - Wolnostojące stoisko handlowe z ofertą e-papierosów zostanie otwarte w Quick Park Mysłowice. Centrum handlowe wynajęło powierzchnię pasażu handlowego firmie Chic, właścicielowi marki eSmoking World.
Hashtagi: #BIZNES #Handel

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy