Wiadomości branżowe

Spotkania z Rimmel Stay Matte na uczelniach

Rimmel, znana na całym świecie marka kosmetyczna, organizuje w listopadzie i w grudniu spotkania ze studentami na trzech największych uczelniach w Polsce. Cykl rozpocznie spotkanie 19 listopada w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, a kolejne wydarzenia odbędą się 26 listopada na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz 4 grudnia br. na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Spotkania mają na celu prezentację super lekkiego, super matowego podkładu Rimmel Stay Matte.Przestrzeń wydarzenia zostanie podzielona na kilka stref, w których uczestnicy będą mogli skorzystać z różnego rodzaju aktywności. Jedna z głównych atrakcji to możliwość wzięcia udziału w warsztatach, które poprowadzi, oficjalny makijażysta marki Rimmel - Andrzej Sawicki. Podczas warsztatów ekspert podzieli się z uczestniczkami swoją niezwykle rozległą wiedzą na temat sztuki makijażu oraz podpowie jak najlepiej wykorzystać właściwości podkładu Rimmel Stay Matte.Uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnego makijażu wykonanego przez makijażystów Rimmel.Organizator przygotował dla studentek również strefę zdjęć. Tam profesjonalny

Rimmel, znana na całym świecie marka kosmetyczna, organizuje w listopadzie i w grudniu spotkania ze studentami na trzech największych uczelniach w Polsce. Cykl rozpocznie spotkanie 19 listopada w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, a kolejne wydarzenia odbędą się 26 listopada na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz 4 grudnia br. na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Spotkania mają na celu prezentację super lekkiego, super matowego podkładu Rimmel Stay Matte.

Przestrzeń wydarzenia zostanie podzielona na kilka stref, w których uczestnicy będą mogli skorzystać z różnego rodzaju aktywności. Jedna z głównych atrakcji to możliwość wzięcia udziału w warsztatach, które poprowadzi, oficjalny makijażysta marki Rimmel – Andrzej Sawicki. Podczas warsztatów ekspert podzieli się z uczestniczkami swoją niezwykle rozległą wiedzą na temat sztuki makijażu oraz podpowie jak najlepiej wykorzystać właściwości podkładu Rimmel Stay Matte.

Uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnego makijażu wykonanego przez makijażystów Rimmel.Organizator przygotował dla studentek również strefę zdjęć. Tam profesjonalny fotograf zrobi chętnym dziewczynom zdjęcie, które później weźmie udział w konkursie na profilu facebook marki. W strefie produktu dziewczyny znajdą prezentację produktów Rimmel, a w strefie konkursu będą na nie czekać ciekawe konkurencje, w których będą mogły wygrać zestawy kosmetyków Rimmel.

Marka zadbała też o entuzjastów aplikacji mobilnych. Na terenie wydarzenia uczestnicy korzystając ze smartfonów, będą mogli wziąć udział w pełnej nagród zabawie.

Zapisy do strefy makijażu oraz do strefy warsztatów odbywają się przez wysłanie maila z deklaracją uczestnictwa na adres:

[email protected]

Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny.

Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie:

https://www.facebook.com/events/161943634016909/

Źródło Rimmel. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nie daj karcie odpoczywać i wygraj wakacje!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy