Wiadomości branżowe

Samsung Galaxy S6 z Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend

Samsung Galaxy S6 z Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend
Już w najbliższych weekend (15-17 maja) w Soho Factory w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend. Jednym ze sponsorów wydarzenia jest firma Samsung, która w specjalnej strefie zaprezentuje swoje najnowsze smartfony - Galaxy S6 i S6 Edge.Niezawodna technika, ponadczasowa elegancja i dopracowany design to wyznaczniki niemieckiej marki samochodowej Mercedes- Benz. Doskonale wpisują się w to także filozofię firmy Samsung, która łączy w swoich urządzeniach najnowsze technologie z wydajnością i uwodzącym designem. Dlatego w najbliższy weekend - od 15 do 17 maja 2015 roku, w Soho Factory w Warszawie, uczestnicy Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend będą mieli okazję poznać najnowsze smartfony Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge.Nowy Samsung Galaxy S6 to minimalistyczne i nowoczesne urządzenie zamknięte w metalowo- szklanej formie. Cechuje się połyskiem, wysoką jakością i czytelnością obrazu. Smartfon będzie można zobaczyć w specjalnej strefie firmy Samsung, której projekt inspirowany jest Galaxy S6. Prostokątny kształt z łagodnie zaokrąglonymi narożnikami nawiązywać będzie do formy i proporcji nowych modeli z serii S. Transparentne wypełnienie ścian z wysokiej jakości

Już w najbliższych weekend (15-17 maja) w Soho Factory w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend. Jednym ze sponsorów wydarzenia jest firma Samsung, która w specjalnej strefie zaprezentuje swoje najnowsze smartfony – Galaxy S6 i S6 Edge.

Niezawodna technika, ponadczasowa elegancja i dopracowany design to wyznaczniki niemieckiej marki samochodowej Mercedes- Benz. Doskonale wpisują się w to także filozofię firmy Samsung, która łączy w swoich urządzeniach najnowsze technologie z wydajnością i uwodzącym designem. Dlatego w najbliższy weekend – od 15 do 17 maja 2015 roku, w Soho Factory w Warszawie, uczestnicy Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend będą mieli okazję poznać najnowsze smartfony Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge.

Nowy Samsung Galaxy S6 to minimalistyczne i nowoczesne urządzenie zamknięte w metalowo- szklanej formie. Cechuje się połyskiem, wysoką jakością i czytelnością obrazu. Smartfon będzie można zobaczyć w specjalnej strefie firmy Samsung, której projekt inspirowany jest Galaxy S6. Prostokątny kształt z łagodnie zaokrąglonymi narożnikami nawiązywać będzie do formy i proporcji nowych modeli z serii S. Transparentne wypełnienie ścian z wysokiej jakości milimetrowego szkła lub plexi, z naklejonymi minimalistycznymi elementami graficznymi, koresponduje z funkcjonalnością designu Samsung Galaxy S6. Dopełnieniem całości będzie metaliczna, odbijająca światło podłoga. Na wprost wejścia znajdzie się nowoczesny ekspozytor- cube z plexi i szkła. A w nim, na metalowych statywach modele Galaxy S6 i S6 Edge, które będą mogli testować zwiedzający . Dodatkową atrakcją będą kompozycje z różnokolorowych coverów i zegary mierzące czas ładowania Galaxy S6/ Edge, który jest zaskakująco krótki.

W strefie Samsung przewidziano także specjalnie zaaranżowane miejsce dla miłośników selfies. Zdjęcie będzie można zrobić sobie w eleganckiej metalowej ramie na tle klimatycznych, biało-czarnych zdjęć uliczek Paryża i Mediolanu. Nowe modele Galaxy zostały wyposażone w aparaty o doskonałej rozdzielczość i obiektywy o dużej jasności, które zapewniają niezrównaną jakość zdjęć w każdych warunkach. Zwiedzający będą mogli sami się o tym przekonać, dzięki specjalnemu mechanizmowi, który pozwoli porównać jakoś zdjęć robionych w ciemności Samsung Galaxy S6 i innymi telefonami.

A to już wiesz?  Sławna Maria w Polskiej Akademii Dzieci

Już w najbliższy weekend wszyscy miłośnicy mody mają okazję wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu ? pierwszej edycji Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend i poznać bliżej innowacyjne modele Samsung Galaxy S6 i S6 Edge, które zachwycają swoim wzornictwem i funkcjonalnością.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy