Wiadomości branżowe

Prezes Headlines Porter Novelli gościem konfernecji o przedsiębiorczości kobiet w Weronie

Prezes Headlines Porter Novelli gościem konfernecji o przedsiębiorczości kobiet w Weronie
5 grudnia br w Weronie odbędzie się konferencja „Europa otwarta: dialog o przedsiębiorczości kobiecej. Słynne Polki i Włoszki dyskutują o polityce i przedsiębiorczości”. Joanna Prószyńska- Witkowska, prezes agencji Headlines Porter Noveli, jako jedyna przedstawicielka branży Public Relations, zabierze głos w panelu „Jak zostałam busineswaman. Motywy, wsparcie, bariery i wyzwania”.Doświadczeniami związanymi z barierami oraz wyzwaniami, jakie niesie za sobą bycie businesswoman podzielą się  m.in: Irena Eris - założycielka Laboratorium Kosmetyczne Dr. Eris, Olga Grygier – Siddons - prezes PricewaterhouseCoopers Polska, Joanna Musialik - prezes Young Women Entrepreneurs Association, Katarzyna Niezgoda - prezes Deni Cler. Wśród uczestniczek są także włoskie przedstawicielki najlepiej prosperujących firm oraz kobiety znanych ze sceny gospodarczej oraz politycznej Włoch. Konferencję poprowadzi Dorota Warakomska.„Europa otwarta: Dialog o przedsiębiorczości kobiecej. Słynne Polki i Włoszki dyskutują o polityce i przedsiębiorczości” to konferencja zorganizowana w ramach Porogramu Polskich Dni w Weronie. W trakcie trzydniowych uroczystości - od 3 do 5 grudnia, przewidziany jest również

5 grudnia br w Weronie odbędzie się konferencja „Europa otwarta: dialog o przedsiębiorczości kobiecej. Słynne Polki i Włoszki dyskutują o polityce i przedsiębiorczości”. Joanna Prószyńska- Witkowska, prezes agencji Headlines Porter Noveli, jako jedyna przedstawicielka branży Public Relations, zabierze głos w panelu „Jak zostałam busineswaman. Motywy, wsparcie, bariery i wyzwania”.

Doświadczeniami związanymi z barierami oraz wyzwaniami, jakie niesie za sobą bycie businesswoman podzielą się  m.in: Irena Eris – założycielka Laboratorium Kosmetyczne Dr. Eris, Olga Grygier – Siddons – prezes PricewaterhouseCoopers Polska, Joanna Musialik – prezes Young Women Entrepreneurs Association, Katarzyna Niezgoda – prezes Deni Cler. Wśród uczestniczek są także włoskie przedstawicielki najlepiej prosperujących firm oraz kobiety znanych ze sceny gospodarczej oraz politycznej Włoch. Konferencję poprowadzi Dorota Warakomska.

„Europa otwarta: Dialog o przedsiębiorczości kobiecej. Słynne Polki i Włoszki dyskutują o polityce i przedsiębiorczości” to konferencja zorganizowana w ramach Porogramu Polskich Dni w Weronie. W trakcie trzydniowych uroczystości – od 3 do 5 grudnia, przewidziany jest również koncert muzyki F. Chopina w wykonaniu Leonory Armellini laureatki w XVI Międzynarodowym Konkursie Pinistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie, warsztaty etnograficzne dla dzieci zorganizowane we współpracy z Muzeum Etnograficznym w Krakowie, wystawa fotograficzna poswięcona Marii Curie- Skłodowskiej oraz wystawa najsłyniejszych szopek krakowskich. Wydarzenie odbywa się  w ramach Polskiej Prezydencji w UE oraz pod patronatami: Polskiej Ambasady w Rzymie, Muzeum Etnograficznego w Krakowie,  FCEM, Comune di Verona oraz  Accademia Filarmonica Di Verona.

Program wydarzenia w załączeniu.

 

 

Źródło Headlines. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Havas Worldwide po raz drugi partnerem Europejskiego Forum Nowych Idei

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy