Biznes Handel

Odzieżowy gigant w Quick Parku w Oławie

Odzieżowy gigant w Quick Parku w Oławie
Cztery najpopularniejsze marki odzieżowe należące do firmy LPP – Reserved, House, Cropp i Sinsay dołączyły do grona najemców Quick Parku w

Data publikacji: 2017-03-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Odzieżowy gigant w Quick Parku w Oławie
Kategoria: BIZNES, Handel

Cztery najpopularniejsze marki odzieżowe należące do firmy LPP – Reserved, House, Cropp i Sinsay dołączyły do grona najemców Quick Parku w Oławie.

Odzieżowy gigant w Quick Parku w Oławie BIZNES, Handel - Cztery najpopularniejsze marki odzieżowe należące do firmy LPP – Reserved, House, Cropp i Sinsay dołączyły do grona najemców Quick Parku w Oławie.

Cztery najpopularniejsze marki odzieżowe należące do firmy LPP – Reserved, House, Cropp i Sinsay dołączyły do grona najemców Quick Parku w Oławie. Łączna powierzchnia najmu tych sklepów wyniesie 2 731 m2. Poszczególne z nich zajmą powierzchnię odpowiednio: Reserved 1 726 m2, House 321 m2, Cropp 332 m2 i Sinsay 352 m2. Budowa Quick Parku w Oławie, pierwszego nowoczesnego centrum handlowego z wielosalowym kinem w mieście ruszyła w lutym bieżącego roku. Uroczyste otwarcie zaplanowane jest na drugą połowę 2017 roku.

LPP SA jest największą firmą odzieżową w Europie Środkowej i Wschodniej. Koncern zarządza pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY. Posiada sieć liczącą ponad 1700 salonów i tworzy miejsca pracy dla ponad 22 tys. pracowników w biurach i strukturach sprzedaży. Tylko w 2016 roku marki LPP sprzedały ponad 120 milionów sztuk odzieży i akcesoriów, osiągając przychody w wysokości ponad 1,3 mld euro.

– Tak, to już oficjalne. Z przyjemnością mogę ogłosić, że do grona naszych najemców w Quick Parku w Oławie dołączyła firma LPP – lider polskiego rynku odzieżowego. Jeszcze w tym roku, wraz z otwarciem galerii, klienci z Oławy zrobią zakupy w salonach najmodniejszych, odzieżowych marek w Polsce – Reserved, House, Cropp oraz Sinsay. – mówi Marcin Andruszko, dyrektor ds. leasingu Real2B Development.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

QUICK PARK W OŁAWIE

Centrum Handlowe Quick Park w Oławie będzie pierwszym nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiektem o charakterze handlowo–rozrywkowo–usługowym w regionie. Obiekt został zaprojektowany w kształcie litery „L”, a jego powierzchnia najmu wyniesie 10 600 m. kw. Galeria zaoferuje 35 sklepów, punktów usługowych, supermarket oraz jedyne w regionie wielosalowe kino – OH Kino, które na powierzchni 1 053 m. kw. planuje uruchomić cztery sale wyposażone w projektory cyfrowe wyświetlające obraz w technologii 2D i 3D oraz głośniki Dolby Surround. Bezpośrednio przed obiektem znajdzie się bezpłatny parking na 270 miejsc.

A to już wiesz?  Żabka promuje odpowiedzialną sprzedaż alkoholu

Galeria handlowa powstanie na blisko 2,5 ha działce, przy jednej z głównych arterii miasta, ulicy Nowy Otok, która jest częścią drogi wojewódzkiej nr 396, łączącej centrum miasta z drogą krajową nr 94 oraz z położoną ok. 10 km na południe od inwestycji autostradą A4. 

Projekt Quick Parku opracowała pracownia architektoniczna Bernatek Architekci z Gdańska.

***
Deweloperem obiektu jest Real2B Development Sp. z o. o., która wspólnie z inwestorami: Retail Parks Fund FIZ AN oraz renomowanymi bankami, realizuje sieć kilkudziesięciu regionalnych hybrydowych centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Cechą charakterystyczną Quick Parków jest ich usytuowanie bezpośrednio przy głównych arteriach komunikacyjnych oraz przy największych osiedlach mieszkaniowych. Quick Parki dedykowane są mieszkańcom mniejszych miejscowości – do 100 tys. ludności, którzy wzorem wielkich miast, będą mogli na co dzień korzystać z możliwości i atrakcji, jakie oferują centra handlowe. Wszystko to w jednym miejscu z kwadransem na dojazd. W listopadzie 2016 r. zostały otwarte pierwsze w Polsce tego typu obiekty: Quick Park w Strzegomiu i Quick Park w Mysłowicach. W przygotowaniach i realizacji są także obiekty w Sulechowie, Olkuszu, Oławie, Pułtusku, Kępnie, Turku oraz Konstancinie-Jeziorna.

***
Zarządcą obiektu jest Property2B Sp. z o.o., firma powołana do kompleksowego zarządzania obiektami komercyjnymi. Świadczy ona pełny zakres obsługi nieruchomości, w tym m. in. audyty techniczne, rekomercjalizacje, HR, prowadzenie ksiąg rachunkowych, budżetowanie, rozliczanie opłat wspólnych i kontrolę należności. Property2B zatrudnia najlepszych ludzi w branży, którzy trwale umacniają relacje z najemcami. 

***
Grupa Real2B powstała w 2013 roku. Tworzą ją Real2B Development – firma dewelopersko-inwestycyjna, która wspólnie z inwestorem Retail Parks Fund FIZ AN tworzy ogólnopolską sieć Quick Parków. Property2B, które zarządza Funduszem RPF FIZ AN oraz nadzoruje jego spółki portfelowe. Capital2B świadczący kompleksowe usługi z zakresu finansowania inwestycji.

A to już wiesz?  Black Weekend w Tarasach Zamkowych, czyli aż 3 dni wyjątkowych promocji!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Odzieżowy gigant w Quick Parku w Oławie BIZNES, Handel - Cztery najpopularniejsze marki odzieżowe należące do firmy LPP – Reserved, House, Cropp i Sinsay dołączyły do grona najemców Quick Parku w Oławie.
Hashtagi: #BIZNES #Handel

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy