Wiadomości branżowe

NOSPR kończy sezon

17 czerwca (piątek) Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, po raz ostatni w sezonie, wystąpi dla swoich melomanów podczas koncertu abonamentowego. Za pulpitem stanie znakomity polski dyrygent, Jerzy Maksymiuk.W programie wieczoru znajdą się dzieła zmarłego przed czterdziestu laty klasyka XX wieku – Igora Strawińskiego. Na program tego monograficznego koncertu złożą się dzieła rzadziej wykonywane w Polsce - Apollo i muzy oraz Scherzo à la russe – a także legendarny Ognisty ptak (wersja z 1919 r.).Koncert rozpocznie się o godz. 19.30, w siedzibie NOSPR (sala koncertowa im. G. Fitelberga, plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice). Bilety w cenie 35 zł (bilety ulgowe – 20 zł) dostępne będą w kasie NOSPR (15-17.06.), kasie Teatru Śląskiego oraz na portalach www.ticketportal.pl i www.ebilet.pl

17 czerwca (piątek) Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, po raz ostatni w sezonie, wystąpi dla swoich melomanów podczas koncertu abonamentowego. Za pulpitem stanie znakomity polski dyrygent, Jerzy Maksymiuk.

W programie wieczoru znajdą się dzieła zmarłego przed czterdziestu laty klasyka XX wieku – Igora Strawińskiego. Na program tego monograficznego koncertu złożą się dzieła rzadziej wykonywane w Polsce – Apollo i muzy oraz Scherzo à la russe – a także legendarny Ognisty ptak (wersja z 1919 r.).

Koncert rozpocznie się o godz. 19.30, w siedzibie NOSPR (sala koncertowa im. G. Fitelberga, plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice).
Bilety w cenie 35 zł (bilety ulgowe – 20 zł) dostępne będą w kasie NOSPR (15-17.06.), kasie Teatru Śląskiego oraz na portalach www.ticketportal.pl i www.ebilet.pl.
Koncert transmitowany będzie na antenie Programu II Polskiego Radia.

Przed koncertem, o godz. 18.45, Towarzystwo Przyjaciół NOSPR zaprasza do sali 411 CKK (IV piętro) na wykład Aleksandry Koniecznej, omawiający program koncertu.

Kasa biletowa NOSPR
15-16.05. od 15.00 do 17.00 oraz
w dniu koncertu od godz. 17.00 (tel. 32 609-03-10)

Informacje, rezerwacje: tel. 32 251-89-03, e-mail: [email protected]

Źródło Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Carnaval Sztuk-Mistrzów w Lublinie pod opieką Ciszewski Public Relations

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy