Biznes Handel

Muszkieterowie z 3. sklepem w koncepcie Power. Remodeling Intermarché w Śremie

Muszkieterowie z 3. sklepem w koncepcie Power. Remodeling Intermarché w Śremie
Intermarché w Śremie to już trzeci sklep Muszkieterów, który działa w ramach nowoczesnego konceptu Power. Dzięki wdrożonym modyfikacjom klienci zyskali dostęp do poszerzonego asortymentu produktów, zmienił się także układ supermarketu oraz oprawa

Data publikacji: 2021-03-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Muszkieterowie z 3. sklepem w koncepcie Power. Remodeling Intermarché w Śremie
Kategoria: Handel, BIZNES

Intermarché w Śremie to już trzeci sklep Muszkieterów, który działa w ramach nowoczesnego konceptu Power. Dzięki wdrożonym modyfikacjom klienci zyskali dostęp do poszerzonego asortymentu produktów, zmienił się także układ supermarketu oraz oprawa wizualna.

Muszkieterowie z 3. sklepem w koncepcie Power. Remodeling Intermarché w Śremie Handel, BIZNES - Intermarché w Śremie to już trzeci sklep Muszkieterów, który działa w ramach nowoczesnego konceptu Power. Dzięki wdrożonym modyfikacjom klienci zyskali dostęp do poszerzonego asortymentu produktów, zmienił się także układ supermarketu oraz oprawa wizualna.

Intermarché w Śremie to już trzeci sklep Muszkieterów, który działa w ramach nowoczesnego konceptu Power. Dzięki wdrożonym modyfikacjom klienci zyskali dostęp do poszerzonego asortymentu produktów, zmienił się także układ supermarketu oraz oprawa wizualna. Klienci mogą robić zakupy w sklepie w nowej odsłonie od 11 marca br. Obecnie Intermarché Power działa w Pabianicach i Szczecinku, a celem sieci jest, by koncept został wdrożony we wszystkich sklepach Intermarché.

Mieszkańcy Śremu i okolic od blisko 20 lat mogą robić zakupy w sklepie Intermarché przy ul. Szkolnej 15. W marcu Grupa Muszkieterów zaprosiła klientów do zmodernizowanego supermarketu ze zmienionym układem oraz ze znacznie rozszerzoną ofertą.

W nowej odsłonie przestrzeń Intermarché zyskała intuicyjny charakter. Strefa ryneczku znalazła się zaraz przy wejściu do supermarketu, a urządzenia chłodnicze z mrożonymi produktami zostały przeniesione bliżej kas. Po remodelingu w sklepie powstała strefa z produktami w promocyjnych cenach, a dalej znalazły się miejsca na kulinarne inspiracje dla klientów oraz artykuły sezonowe. Wśród nowości są także samoobsługowa krajalnica do pieczywa i możliwość zakupu wędlin, mięs czy serów na dwa sposoby: w sprzedaży tradycyjnej oraz w formie gotowych, świeżo zapakowanych w próżniowe woreczki porcji. W nowej ofercie sklepu jest poszerzona gama produktów świeżych, wegetariańskich, bio, fit i dań gotowych, a także pojawiły się nowe artykuły w dziale z kuchniami świata, nabiałem (np. produkty bez laktozy) oraz z napojami. Rozbudowana została również oferta alkoholi, ze szczególnym uwzględnieniem win. Ponadto w sklepie są dostępne produkty dostarczane przez okolicznych dostawców. W ofercie są jaja, artykuły mleczarskie oraz warzywa i owoce pochodzące od lokalnych producentów.

A to już wiesz?  APS SA z szansą na europejskie kontrakty

Wyróżnikiem oferty sklepu Intermarché w Śremie jest własna produkcja wędlin oraz wyrobów garmażeryjnych, a także rozbiór mięsa ze świeżych, dostarczanych codziennie półtusz. W asortymencie jest także szeroka oferta produktów rybnych – co ważne wędzona żywność jest przygotowywana bezpośrednio w sklepie.

– Cieszymy się, że dzięki wdrożeniu konceptu Power możemy oferować naszym klientom zakupy w jeszcze bardziej komfortowych warunkach. Stale obserwujemy potrzeby mieszkańców Śremu oraz handlowe trendy i w odpowiedzi na nie proponujemy nowe rozwiązania. W naszym supermarkecie klienci mogą kupić produkty prosto ze sklepowej wędzarni, a także skorzystać z nowoczesnej usługi Intermarché Drive. Rozwiązanie umożliwia zamawianie zakupów przez Internet, a następnie odbieranie ich o wybranej godzinie w specjalnie wyznaczonej strefie. Ponadto nasz supermarket oferuje klientom usługi pocztowe i jest czynny we wszystkie niedziele – mówi Krzysztof Gapys, właściciel sklepu Intermarché w Śremie, który prowadzi wspólnie z żoną Anną, i dodaje – Zmotoryzowani mogą skorzystać z usług stacji paliw oraz myjni, które działają przy naszym sklepie. Ponadto w bliskim sąsiedztwie znajduje się sklep z produktami do domu i ogrodu –  Bricomarché.

Grupa Muszkieterów wprowadziła również wizualne zmiany do sklepu w Śremie. W supermarkecie została odświeżona szata graficzna wnętrza, komunikacji wizualnej oraz elewacji budynku. Podczas reotwarcia sklepu klienci mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej akcji lojalnościowej, a także otrzymali gazetki promocyjne z ofertą atrakcyjnych produktów. Przez najbliższe tygodnie Muszkieterowie zaproszą klientów do skorzystania z szeregu akcji promocyjnych.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Muszkieterowie z 3. sklepem w koncepcie Power. Remodeling Intermarché w Śremie Handel, BIZNES - Intermarché w Śremie to już trzeci sklep Muszkieterów, który działa w ramach nowoczesnego konceptu Power. Dzięki wdrożonym modyfikacjom klienci zyskali dostęp do poszerzonego asortymentu produktów, zmienił się także układ supermarketu oraz oprawa wizualna.
Hashtagi: #Handel #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy