Już 8 lipca w pobliżu Rynku Głównego w Krakowie otwarte zostanie nowe miejsce spotkań sygnowane rozpoznawalnym na całym świecie logo Starbucks. Kawiarnia oddaje mieszkańcom i turystom lokal, w którym będą mogli spędzać cz
Należące do EPP centra handlowe Galeria Veneda w Łomży oraz Galeria Twierdza w Zamościu otrzymały certyfikaty miejsca przyjaznego rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.
Powstające na warszawskim Wilanowie centrum handlowe Vis à Vis, którego inwestorami są firmy Capital Park oraz Real Management, wzbogaciło się o nowego najemcę z segmentu beauty – drogerię Hebe. Dodatkowo ofertę obiektu wzbo
Do grona najemców łódzkiego centrum dołączyła jedna z bardziej innowacyjnych firm z branży meblarskiej w Polsce – VOX. Sklep zajął powierzchnię ponad 200 m. kw.
Tesco przyzna pracownikom sklepów i działów dystrybucji nagrodę w wysokości 500 zł brutto. To specjalne podziękowanie za wkład zespołów w utrzymanie płynności dostaw oraz dbanie o klientów w trudnym czasie pandemii.
W Wola Parku otworzyła się, należąca do grupy Goldenmark, „złota wyspa” Mennicy Wrocławskiej.
Galeria Katowicka, należąca do Employees Provident Fund of Malaysia reprezentowanego przez Savills Investment Management i zarządzana przez APSYS Polska, 2019 może zaliczyć do udanych.
Ważne miejsce w polskim eksporcie zajmują produkty rolno-spożywcze – stanowią one 13,2% sprzedaży wszystkich towarów za granicę.* Ich transport, szczególnie w kategorii produktów świeżych, to jednak duże wyzwanie logistyc
W Avenidzie został otwarty pierwszy w Poznaniu sklep Action.
Marka Herbapol wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dlatego na sklepowe półki ponownie trafią pyszne warianty syropów z zimowej edycji limitowanej. Cztery intensywne smaki rozpieszczą nawet najbardziej wymagające podnieb