Już tej jesieni specjalnie stworzone dla DEICHMANN kolekcje butów Wojas i BARTEK będą dostępne w wybranych sklepach na terenie całego kraju oraz w sprzedaży internetowej.
Smaczne jedzenie w ciekawym otoczeniu? Teraz to możliwe!
Sieć supermarketów Intermarché, działająca w ramach Grupy Muszkieterów, otworzyła trzy nowe punkty, z których dwa funkcjonowały dotychczas pod innym szyldem.
Dyskontowa sieć TextilMarket w październiku br. otworzyła 300. sklep pod własną marką. Zbiegło się to z jubileuszem 25-lecia istnienia firmy Adesso, zarządzającej tą siecią odzieżową. W przyszłym roku planowany jest dals
Kameralna, przytulna przestrzeń utrzymana w subtelnej kolorystyce – tak wygląda nowo otwarty butik Nespresso w Galerii Krakowskiej.
Oferta Zimowa produktów od marki Wawel
Arena.pl stworzyła moduł zakupowy oparty o Data Science. Kupujący, przy pomocy jednego kliknięcia, nie tylko dowiedzą się, co faktycznie najlepiej sprzedaje się w Internecie, ale będą także mogli szybko kupić wybrany towar n
W ETC Swarzędz czynne są już niemal wszystkie sklepy i punkty usługowe. W miniony piątek działalność wznowiła marka Sinsay a już 1 czerwca, klientów zaprosi ponownie Restauracja Olimp.
Lewiatan rusza z kampanią „Wybieram lokalne”. Największa w Polsce sieć franczyzowa chce podkreślić, że lokalność to sposób działania Lewiatana od ponad 25 lat, który wynika z wartości firmy i siły lokalnych relacji 2.1
Kompleksową ofertę skierowaną do energetyki i przemysłu prezentuje Automatyka Pomiary Sterowanie S.A podczas Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2015.