Biznes Handel

Castorama prezentuje katalog przygotowany w oparciu o wyniki badań

Castorama prezentuje katalog przygotowany w oparciu o wyniki badań
Na łamach najnowszego katalogu Castoramy zaprezentowano szeroki wachlarz nowoczesnych produktów, dzięki którym odnawianie lub remont wnętrz będą znacznie łatwiejsze. Prace nad nową ofertą zostały poprzedzone szczegółowymi badaniami przeprowadzonymi na grupie 13 000

Data publikacji: 2019-09-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Castorama prezentuje katalog przygotowany w oparciu o wyniki badań
Kategoria: BIZNES, Handel

Na łamach najnowszego katalogu Castoramy zaprezentowano szeroki wachlarz nowoczesnych produktów, dzięki którym odnawianie lub remont wnętrz będą znacznie łatwiejsze. Prace nad nową ofertą zostały poprzedzone szczegółowymi badaniami przeprowadzonymi na grupie 13 000 Europejczyków.

Castorama prezentuje katalog przygotowany w oparciu o wyniki badań BIZNES, Handel - Na łamach najnowszego katalogu Castoramy zaprezentowano szeroki wachlarz nowoczesnych produktów, dzięki którym odnawianie lub remont wnętrz będą znacznie łatwiejsze. Prace nad nową ofertą zostały poprzedzone szczegółowymi badaniami przeprowadzonymi na grupie 13 000 Europejczyków.

Na łamach najnowszego katalogu Castoramy zaprezentowano szeroki wachlarz nowoczesnych produktów, dzięki którym odnawianie lub remont wnętrz będą znacznie łatwiejsze. Prace nad nową ofertą zostały poprzedzone szczegółowymi badaniami przeprowadzonymi na grupie 13 000 Europejczyków. Wszystko po to, aby opracować inspiracyjne rozwiązania, będące odpowiedzią na najczęstsze potrzeby Klientów.

„Projekt wnętrze 2019” to kolejny katalog, odzwierciedlający projektowe podejście Castoramy do realizacji domowych metamorfoz. Podobnie jak w przypadku tegorocznej oferty łazienkowej, znajdziemy w nim szeroki asortyment międzynarodowej marki GoodHome – stworzonej po to, aby każdy mógł ulepszyć wnętrze swojego domu czy mieszkania, niezależnie od umiejętności, dostępnej przestrzeni czy możliwości finansowych. Za sprawą tych innowacyjnych i przystępnych cenowo rozwiązań, produktów i usług, Castorama zapewnia Klientom maksymalne wsparcie w opracowaniu i realizacji kompleksowych projektów zmian wnętrz, tak aby były one w pełni dostosowane do potrzeb domowników.

Punktem wyjścia do przygotowania katalogu były badania GoodHome, przeprowadzone przez Happiness Research Institute na grupie 13 000 Europejczyków. Rezultaty rozmów z mieszkańcami wielu krajów, jasno pokazały, że to jak mieszkamy ma duży wpływ na nasze życie oraz szczęście. Okazało się również, że w zakresie wprowadzania zmian we wnętrzach towarzyszą nam podobne obawy i oczekiwania. Wszystkie te czynniki uwzględniono podczas prac nad najnowszą ofertą Castoramy, dzięki czemu zawiera ona rozwiązania odpowiednie dla każdego klienta.

Remont, nie taki straszny

Jak wynika z raportu GoodHome, zadowolenie z warunków mieszkaniowych jest ważne, ponieważ bezpośrednio łączy się z naszym poziomem satysfakcji z życia.

A to już wiesz?  NIVEA wspiera dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych

O tym, czy czujemy się szczęśliwi, w dużej mierze decyduje duma oraz poczucie przynależności. Jednocześnie są to najrzadziej wymieniane emocje w kontekście domu. Częściowo wynika to z faktu, że wciąż nie inwestujemy wystarczająco dużo czasu i środków w ulepszanie i modernizację swoich czterech kątów, choć wg wyników badań, możemy  w ten sposób zwiększyć nasz poziom zadowolenia. W tym zakresie metamorfozy wnętrz  mogą odgrywać ogromną rolę w naszym życiu. Wprowadzenie nawet prostych zmian pozwala nam w łatwy i szybki sposób nadać pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru oraz dostosować do indywidualnych potrzeb i gustu, jak i realnie wpłynąć na nasze szczęście.

Satysfakcja z domu wzrasta w grupie uczestników badania po 50. roku życia, a jednocześnie jest ona najniższa wśród osób w wieku 25–34 lat. Analiza bodźców, które przyczyniają się do naszego zadowolenia z własnych czterech kątów, sugeruje też, że nie ma znaczenia, czy jesteśmy ich właścicielami, czy tylko najemcami, pod warunkiem, że mamy możliwość wprowadzenia pewnych zmian i poprawek.

„Tworząc katalog Projekt wnętrze, mieliśmy na uwadze to, jak ważne dla naszych Klientów jest posiadanie atrakcyjnego i funkcjonalnego domu. Świadomi ich najczęstszych potrzeb, jak i obaw związanych z remontami, opracowaliśmy innowacyjne produkty i usługi dostępne pod marką GoodHome. Dzięki nim odnowienie wnętrza stanie się znacznie łatwiejsze. Aby zapewnić im kompleksowe wsparcie w tym zakresie, przygotowaliśmy, m.in. kalkulator płytek ułatwiający obliczenie pożądanej ilości materiału potrzebnego do wykończenia podłogi, czy konfigurator szaf umożliwiający zaaranżowanie garderoby na wymiar. W ten sposób realizujemy cel, jaki przyświeca marce GoodHome i pomagamy Klientom w tworzeniu wnętrz, które odpowiadają ich aktualnym życiowym potrzebom.” – mówi Beniamin Schön, Dyrektor ds. Klienta i Digitalu.

Co w nowym katalogu?

W katalogu „Projekt wnętrze” Klienci znajdą m.in. praktyczne, inspirujące porady dzięki którym dowiedzą się w jaki sposób ożywić korytarz oraz wydzielić przestrzeń do pracy w małym mieszkaniu, jak odpowiednio zaaranżować pokój dzienny w wynajmowanym mieszkaniu, a także jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w pokoju dziecięcym czy kuchni łączonej z salonem.

A to już wiesz?  Gioteck - Brytyjczycy powracają na polski rynek

Jedną z gam produktowych zaprezentowanych na łamach najnowszego katalogu jest kolekcja wysokiej jakości trwałych farb GoodHome, dostępnych w 80 nowoczesnych kolorach. Ich innowacyjna formuła sprawia, że są odporne na zmywanie, szorowanie oraz powstawanie plan, dzięki czemu zachowują dobry wygląd na długi czas. Co więcej, farb tych można również używać do malowania odpowiednio zagruntowanego drewna i metalu, a także wykończenia elewacji. W nowej ofercie znalazły się również farby GoodHome do renowacji, np. mebli lub podłóg, a także ekologiczne farby GoodHome oczyszczające powietrze, które ograniczają ilość zawieszonego w powietrzu szkodliwego formaldehydu.

Dodatkowo, na Klientów Castoramy czeka usługa dokładnego dopasowania i mieszania kolorów, która pozwala na dobranie niestandardowego produktu spośród 984 wyselekcjonowanych barw z mieszalnika, a także na profesjonalne dopasowanie farby do odcienia wybranego elementu, np. poduszki czy zasłony.

W ofercie nie zabrakło także szerokiej gamy materiałów podłogowych oraz elementów dekoracyjnych. Znajdziemy tutaj m.in. bogaty wybór desek drewnianych, paneli laminowanych, nowoczesnych paneli winylowych oraz płytek, a także lampy, zasłony, poduchy oraz ramki i obrazy.

Katalog dostępny jest od września w sklepach Castorama oraz w wersji interaktywnej na www.castorama.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Castorama prezentuje katalog przygotowany w oparciu o wyniki badań BIZNES, Handel - Na łamach najnowszego katalogu Castoramy zaprezentowano szeroki wachlarz nowoczesnych produktów, dzięki którym odnawianie lub remont wnętrz będą znacznie łatwiejsze. Prace nad nową ofertą zostały poprzedzone szczegółowymi badaniami przeprowadzonymi na grupie 13 000 Europejczyków.
Hashtagi: #BIZNES #Handel

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy