Wiadomości branżowe

Bank BGŻ i Ryszard Szurkowski zapraszają na Tour de Pologne Amatorów

Już w najbliższy piątek, 5 sierpnia, odbędzie się druga edycja Tour de Pologne Amatorów. Wyłącznym sponsorem, podobnie jak w ubiegłym roku, jest Bank BGŻ.W 2010 roku wystartowało 700 uczestników, teraz zgłosiło się już ponad 1000 amatorów-szosowców. Wyścig zostanie rozegrany na rundzie o długości blisko 60 km, którą kilka godzin później pojadą zawodowcy 68. TdP.  Start i meta malowniczej trasy znajduje się w Termach Bukowina Tatrzańska.Trasa jest bardzo wymagająca z trzema górskimi premiami I-wszej kategorii (Ząb, Sierockie, Gliczarów Górny). Aby ją przejechać trzeba mieć nie tylko dobrą kondycję, ale też dobrze opanowaną technikę jazdy w górach. Zapowiada się więc pasjonujące wydarzenie, gdzie każdy startujący będzie musiał zmierzyć się nie tylko z innymi kolarzami, ale przede wszystkim z samym sobą.Ekskluzywny trening z mistrzem dla uczestników wyściguAby to wielkie wyzwanie sprawiło jak najwięcej frajdy- w przeddzień wyścigu planowany jest specjalny trening pod okiem największego polskiego mistrza dwóch kółek – Ryszarda Szurkowskiego. Najpierw odbędzie

Już w najbliższy piątek, 5 sierpnia, odbędzie się druga edycja Tour de Pologne Amatorów. Wyłącznym sponsorem, podobnie jak w ubiegłym roku, jest Bank BGŻ.

W 2010 roku wystartowało 700 uczestników, teraz zgłosiło się już ponad 1000 amatorów-szosowców.
Wyścig zostanie rozegrany na rundzie o długości blisko 60 km, którą kilka godzin później pojadą zawodowcy 68. TdP.  Start i meta malowniczej trasy znajduje się w Termach Bukowina Tatrzańska.

Trasa jest bardzo wymagająca z trzema górskimi premiami I-wszej kategorii (Ząb, Sierockie, Gliczarów Górny). Aby ją przejechać trzeba mieć nie tylko dobrą kondycję, ale też dobrze opanowaną technikę jazdy w górach. Zapowiada się więc pasjonujące wydarzenie, gdzie każdy startujący będzie musiał zmierzyć się nie tylko z innymi kolarzami, ale przede wszystkim z samym sobą.

Ekskluzywny trening z mistrzem dla uczestników wyścigu

Aby to wielkie wyzwanie sprawiło jak najwięcej frajdy- w przeddzień wyścigu planowany jest specjalny trening pod okiem największego polskiego mistrza dwóch kółek – Ryszarda Szurkowskiego. Najpierw odbędzie się część teoretyczna, gdzie dowiemy się jak najefektywniej wykorzystać rower na podjazdach i jak bezpiecznie pokonywać zjazdy. Po części teoretycznej uczestnicy pod kierunkiem R. Szurkowskiego pokonają jeden z najtrudniejszych podjazdów trasy i zjazd.

Chętnych do spotkania z Ryszardem Szurkowskim serdecznie zapraszamy  w czwartek, 4 sierpnia w  godz. 17.00 – 17.30 do Gliczarowa (tuż przed podjazdem do Gliczarowa Górnego).

Team Mistrzów w TdPAmatorów

W Tour de Pologne Amatorów pod wodzą Ryszarda Szurkowskiego wystartuje Team Mistrzów. W jego składzie pojadą gwiazdy polskiego kolarstwa szosowego na czele z uczestnikami Igrzysk Olimpijskich (Jan Brzeźny, Zenon Czechowski, Krzysztof Sujka, Jacek Bodyk), mistrzów świata amatorów (Janusz Kowalski) i zwycięzcami Tour de Pologne (Henryk Charucki, Mieczysław Karłowicz, Marek Wrona).

Pracownicy i klienci Banku BGŻ  przygotowani do wspólnego startu

A to już wiesz?  Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej non-stop

Do wyścigu zgłosiło się wielu pracowników Banku BGŻ oraz jego klientów. By jak najlepiej wypaść na trasie, rozpoczęli oni  wspólne treningi prowadzone przez dyrektora Centrum Korporacyjnego w Krakowie Macieja Bogusza. 

– Nie da się ukryć, że nasza wspólna pasja do kolarstwa – naszych klientów i moja – pogłębiła wzajemne relacje, a  postrzeganie naszego Banku jako sponsora i animatora kolarstwa rekreacyjnego oraz  wyczynowego utrwala także współpracę biznesową z Klientami – powiedział Maciej Bogusz.  Wspólne trenowanie to świetna sprawa – motywujemy się nawzajem, rywalizujemy, bo razem można więcej! – dodał M. Bogusz

Tour de Pologne Amatorów będzie rozegrany w formule open, dowolne są też rowery, na których pojadą uczestnicy (szosowe lub mtb).
Wszyscy, którzy staną na stracie otrzymają pamiątkowe koszulki, na wszystkich, którzy dotrą do mety czekają pamiątkowe medale.

Zapraszamy! I oby noga podawała!

Więcej informacji na stronie http://www.tourdepologneamatorow.pl/.

Dodatkowych informacji udziela:

Aleksandra Myczkowska

Rzecznik Prasowy Banku BGŻ

[email protected]

tel. (22) 860 43 40

 

Źródło Bank BGŻ. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy